Menu Close

360 Y-DROP

1 (14)

БІЛЬШЕ ВРОЖАЮ, МЕНШЕ АЗОТУ

НЕЗАЛЕЖНО ВІД СЕЗОНУ, З 360 Y-DROP, ВИ ПЕРЕМОЖЕТЕ.

У сучасному сьогоднішньому ринку управління витратами, внесення є критично важливим. Азот, як правило, є другим найдорожчим внесенням. Найбільша ефективність цих інвестицій має критичне значення. Зниження ефективності використання азоту з 1,0 до 0,7 може мати величезний вплив на прибутковість.

360 Y-DROP дозволяє чекати для останнього застосування, щоб ви могли регулювати норму відповідно до потреб культури. Вологий. Сухий. Ідеально. Ви поставляєте тільки те, що потребує рослина – захищаючи потенціал урожайності і зменшуючи загальні витрати на азот.

КЛЮЧОВІ РИСИ
Регульовані важелі дозволяють точно розміщувати рядки з діагоналлю 15 дюймів до 36 дюймів.

Насадки із змінною норми для налаштування швидкості, часу та місця розташування.

Відсічні кронштейни для кріплення і гнучкий підйомник.

Щит притримує листя від обгортання навколо стояка або шлангів.

ЧАС ТА РОЗМІЩЕННЯ МАТЕРІАЛУ

Рослина кукурудзи використовує 75% N після V10. Повторним пізним сезонним внесенням азоту в грунт, ви краще здатні забезпечити достаток N, щоб досягти бажаного врожаю. Також, на відміну від традиційних систем сошника, 360 Y-DROP дає вам набагато ширше вікно застосування – більше 30 днів від V6 – VT.

Там, де N застосовується, так само важливо, як і тоді, коли він застосовується. Рослина кукурудзи потребує більше 60% свого N в межах семи дюймів від основи стебла. З 360 Y-DROP, ви застосовуєте N прямо на розташуванні стебла послини. Це гарантує, що майже 80% кореневої маси знаходиться в зоні застосування.

КЛЮЧОВІ РИСИ


Чотирипозиційні регульовані кронштейни дозволяють точно розміщувати ряди з 15-дюймомів до 36-дюймів, а для точного регулювання швидкості доступні сопла змінного потоку.

Відсічні кронштейни для кріплення і гнучка стійка дозволяють полегшити навігацію по пагорбах і нерівній місцевості.

Вигнуті шланги слідують за рядами кукурудзи і не провалюються або “танцюють”, що забезпечує доставляння азоту до грунту, а не стебла або листя.