Menu Close

360 Y-DROP SIDEDRESS

DCIM100MEDIADJI_0015.JPG

РОЗМІСТІТЬ АЗОТ ДЛЯ КРАЩОГО ВРОЖАЮ

Cистема розміщує азот в середині рядка – 15 дюймів від основи. Це уповільнює поглинання та знижує ефективність. Дослідження показують на 25% більше нітратів у рослині, коли азот подається в основу рослини. Це призводить до збільшення середньої врожайності понад 6 бушелів порівняно з системами сошників.

360 Y-DROP Sidedress розміщує азот у декількох сантиметрах від основи стебла. Він розширює вікно застосування, плюс замінювати не можна на дорогі підшипники та сошники.

КЛЮЧОВІ РИСИ
Пізнє застосування азоту.

Точне розміщення азоту.

Просте переоснащення існуючої штанги сошника.

ЗМІНІТЬ ВАШ СОШНИК

Модифікуйте систему сошників за допомогою 360 Y-DROP Sidedress і розмістіть азот прямо над кореневою зоною, де легкі опади можуть перемістити азот у грунт для швидкого поглинання.

Крім того, 360 Y-DROP Sidedress виключає обмеження по висоти сошників, надаючи вам до трьох додаткових можливостей внесення програми, що сприяє зниженню ризику застосування.

КЛЮЧОВІ РИСИ

Регульована довжина підйомника дозволяє застосовувати азот у середньому та пізньому сезоні.

Відсічні стійки забезпечують захист на нерівномірному рельєфі та доступні форсунки зі змінною швидкістю для точного регулювання швидкості.

Просте переоснащення для поточного сошника. Система кріплення U-болтів розрахована на більшість розмірів балок.

Додайте ще більшу цінність, встановивши 360 UNDERCOVER на штанзі, та використовуйте його для інсектицидів і фунгіцидів у сої, бавовні та багато іншого.