Menu Close

360 UNDERCOVER

1 (50)

ПРИЦІЛЬНЕ ЗНИЩЕННЯ ХВОРОБ І ШКІДНИКІВ

Багато комах і хвороб які виникають, ховаються під листям в недодоступних місцях.  Традиційні методи нанесення захисного розчину на верхню частину рослини, часто не досягають цілі під листям.

360 UNDERCOVER робить можливим застосування розчину під листками кукурудзи, сої, пшениці, бавовни, цукрових буряків, сорго і багатьох інших. Порівняйте покриття на нижній та верхній стороні листя рослини.

 

КЛЮЧОВІ РИСИ


Гнучкість використання фунгіцидів, інсектицидів та поживних додатків.

Оброблення поверхні під листям.

Цільове використання речовин.

ЧАС ТА РОЗМІЩЕННЯ МАТЕРІАЛУ

Рослина кукурудзи використовує 75% N після V10. Повторним сезонним внесенням азоту в грунт, ви здатні забезпечити достаток N, щоб досягти бажаного врожаю. Також, на відміну від традиційних систем сошника, 360 Y-DROP дає вам набагато ширше вікно застосування – більше 30 днів від V6 – VT.

Там, де N застосовується, так само важливо, як і тоді, коли він застосовується. Рослина кукурудзи потребує більше 60% свого N в межах семи дюймів від основи стебла. З 360 Y-DROP, ви застосовуєте N прямо на розташуванні стебла послини. Це гарантує, що майже 80% кореневої маси знаходиться в зоні застосування.

КЛЮЧОВІ РИСИ


Чотирипозиційні регульовані кронштейни дозволяють точно розміщувати ряди з 15-дюймомів до 36-дюймів, а для точного регулювання швидкості доступні сопла змінного потоку.

Відсічні кронштейни для кріплення і гнучка стійка дозволяють полегшити навігацію по пагорбах і нерівній місцевості.

Вигнуті шланги слідують за рядами кукурудзи і не провалюються або “танцюють”, що забезпечує доставляння азоту до грунту, а не стебла або листя.