Menu Close

360 TANKS

1 (13)

ПОТЕНЦІАЛ І БАЛАНС ДЛЯ ПРОДУКТИВНОСТІ В ПОЛЯХ

Нові резервуари для рідкого азоту від 360 Yield Center забезпечують необхідну для ефективного використання систему азоту для сівалки: баланс ваги, потужність, видимість і доступність.

Ці ґрунтові ємності в 2650 літрів  слідують контуру Вашого трактора John Deere 8000R, забезпечуючи поліпшену видимість попереду та поперек в порівнянні з іншими резервуарами середнього та переднього монтажу. А унікальна форма і положення кріплення забезпечують краще розподіл ваги вперед і назад, щоб мінімізувати ущільнення шнура. Та, на відміну від більшості резервуарів середнього розміру, 360 баків для рідкого азоту не збільшують ширину транспорту.

КЛЮЧОВІ РИСИ


Вузька транспортна ширина.

Покращена видимість.

Доступні для тракторів John Deere 8000R.

БІЛЬШ ПЛАВНИЙ РОЗПОДІЛ МАСИ

Великі ємкості зберігають розподіл ваги більш схожим на оригінальний трактор. Це мінімізує навантаження на передню вісь і ущільнення порівняно з емкостями, встановленими спереду.

МІЦНА ПІДТРИМУЮЧА КОНСТРУКЦІЯ

Опорна рама є модульною конструкцією для полегшення транспортування та монтажу. Каркас кріпиться до низу ємкості, що забезпечує надійну і міцну платформу.

КЛЮЧОВІ РИСИ

Резервуари не додають транспортному засобу ширини. Ви також маєте доступ до бічних панелей трактора для обслуговування.

Низькопрофільна конструкція резервуара покращує видимість спереду та збоку з кабіни.

Системи доступні для окремих моделей тракторів серії John Deere 8000R. Зверніться до свого дилера, щоб знайти точну доступність моделі.