Menu Close

360 GUIDE

003A0348_kms_GUIDE_v3

ПРОСТЕ РІШЕННЯ ДЛЯ АВТОПІЛОТУВАННЯ В ВИСОКИХ РОСЛИНАХ


Система використовує щупи та сенсори для вимірювання положення машини в рядку. Система «навчає» Вашу систему правильному положенню, корегуючи GPS-координати на основі точного положення обприскувача в рядку.

360 GUIDE з’єднується між системою навігяуії GPS і контролером OEM. Вона займає положення GPS,  налаштовує його та відправляє правильне положення назад до контролера рульового керування. Це означає, що не потрібний новий монітор контролера – запускайте систему наведення так само, як завжди – з виправленими сигналами, які тримають вас в центрі лінії.

КЛЮЧОВІ РИСИ


Швидка інсталяція.

Сумісна з сучасними системами навігації.

Використовує Вашу систему керування.

МЕХАНІЧНА КОРЕКЦІЯ АВТОПІЛОТУВАННЯ

Тактильні палички вимірюють положення аплікатора в рядку. Міцна кріпильна рама прикріплюється до передньої частини аплікатора і забезпечує жорстку платформу бази датчиків. Система працює в ширині рядків від 50 до 96 сантиметрів.

ПРОСТЕ КОРЕГУВАННЯ GPS СИГНАЛУ

360 GUIDE перехоплює GPS-сигнал коригує позицію на основі даних сенсорів паличок. Якщо аплікатор дрейфує від лінії A / B – правильні дані про позиціонування зберігають аплікатор на трасі

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ

Датчики можуть бути встановлені та зняті за лічені хвилини. Магнітна розривна система захищає основу датчика від удару від землі.

Система доступна для  John Deere R-Series та 30-серії, оснащених John Deere AutoTrac та для аплікаторів Hagie STS, обладнаних системами керування Raven SmarTrax.

360 GUIDE зв’язує в існуючі автоматичні елементи керування на вашому дисплеї. Він використовує додаток на основі iPad для калібрування та налаштування, потім перетворює роботу та контроль на дисплей керівництва.