Menu Close

360 GLIDE

Screen-Shot-2018-08-23-at-10.06.27-PM-copy_v2

ТРИМАЙТЕ КОНТРОЛЬ ТА ЗМЕНШІТЬ ВТОМУ

360 GLIDE забезпечує надійне, механічне, автоматичне позиціонування системи 360 Y-DROP, яка забезпечує ідеальне положення шлангів і розміщення азоту.

Ваша поточна система управління ідеально підходить для голої землі, але може бути не точною через листя, що спричиняє втрату висоти штанги. Рішення 360 керує простим, надійним стрижневим датчиком, який встановлюється на базу 360 Y-DROP і постійно регулює положення базового положення 360 Y-DROP відносно землі.

Три датчика підключаються до центрального модуля поточної системи керування. Це означає, що немає додаткового контролера або системи для навчання та експлуатації.

КЛЮЧОВІ РИСИ


Ідеальне положення шланга.

Додайте керування стрілою.

Просте та знайоме в кабіні управління.

Немає складних конфігурацій або налаштувань.

СЕНСОР РОБИТЬ ВИМІРЮВАННЯ НА МІСЦЕВОСТІ

Цей стрижень ковзає по місцевості, повідомляючи про положення підстави 360 Y-DROP до системи керування стрілою. Шток згинається і повертається, тому він легко обробляє контури, повертає і підтримує.

ДВІ ФОРМИ ЗАХИСТУ

Система регулювання висоти призначена для регулювання змін на місцевості. Він не реагує на канмі, бугри та балки. Ось чому ми включаємо сувору розірвану систему. Коли сенсор потрапляє на перешкоду, інтелектуальна система автоматично піднімає та швидко повертається у своє робоче положення.

КЛЮЧОВІ РИСИ

360 GLIDE використовує механічний стрижневий датчик для автоматичного підтримання ідеального положення бази 360 Y-DROP. Завдяки цьому шланги подачі під прямим кутом доставляють азот безпосередньо до основи рослини кукурудзи.

360 GLIDE доступний для John Deere, оснащених аплікаторами BoomTrac Pro, Hagie та Rogator з Norac UC5

360 GLIDE підключається до вашої існуючої системи управління, і ви керуєте нею так само, як ви керуєте поточною системою. Немає додаткових моніторів. Немає складних налаштувань або налаштувань.