Menu Close

360 DRAG CHAIN

003A0046_kms-1

ЗМЕНШІТЬ РИЗИК ВІДКРИТТЯ НАСІННЯ І ДОБРИВ

НЕЗАЛЕЖНО ВІД СЕЗОНУ, З 360 Y-DROP, ВИ ПЕРЕМОЖЕТЕ.

360 DRAG CHAIN – має переваги в порівнянні із звичайними ланцюгами перетягування двома способами:

  • Простіша система монтажу.
  • Гнучка подовжувальний рукав, який утримує ланцюги від попадання на колеса закриття шипового стилю.

Ланцюги тягнуть дрібні частинки ґрунту над сівалкою і закінчують роботу закриваючих коліс. Вони пропонують недороге страхування, що ваш насіннєвий жолоб герметично закритий. 360 DRAG CHAIN робить це плюс, вона охоплює більш широкий валок – призначений для роботи з 360 BANDIT, щоб допомогти ущільнити слот для добрив, створений сошником для добрив 360 BANDIT.

КЛЮЧОВІ РИСИ


Прості монтажні системи.

Ширше охоплення.

Підходить для більшості стилів закриття коліс.

Усуньте ланцюги, які намотуються на шиповані колеса.

Працює з більшістю стилів коліс закриття.

КЛЮЧОВІ РИСИ

360 DRAG CHAINs встановлюється за допомогою болта на замикаючі колеса. Це місце монтажу забезпечує додаткову ширину та мінімізує загальну довжину кронштейна. Це знижує ширину транспорту на передніх складках.

360 BANDIT поміщає азот у смугу, три дюйми від насіннєвого жолоба. 360 DRAG CHAIN охоплює восьмидюймовий валок. Ця додаткова ширина забезпечує герметичність прорізу азоту та вирівнювання жолобу.

Кожен комплект 360 DRAG CHAIN постачається з базовим кронштейном Використовуйте базовий кронштейн для гуми та литі диски. Для закриваючих коліс та інших коліс типу “весло” використовуйте подовжувач.

360 DRAG CHAINs призначені для агрегатів рядів сівалок John Deere, Kinze, White і Harvest International і працюють з більшістю замикаючих коліс.