Menu Close

360 CHAINROLL

1 (57)

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПОЖИВНІ РЕЧОВИНИ ЗАБЛОКОВАНІ В РЕШКАХ РОСЛИН

Швидкий розпад залишків підвищує доступність поживних речовин для врожаю наступної весни.

360 CHAINROLL створює “ланцюги” з семидюймових стебел які ідеально підходять для швидкого розкладання. Крім того, вв них ідеальна довжиною для очисних пристроїв для видалення залишків з жолобника.

Випробування показують, що збільшення врожаю на  2,5-бушеля за рахунок збільшення качана, а також рослини мають більшу схожість порівняно з подрібненням стебел в конфеті-стилі. Це просте, прибуткове оновлення.

КЛЮЧОВІ РИСИ


Точне розрізання залишків.

Точність калібрування.

Керування залишками.

ПЕРФОРОВАНІ СТЕБЛА, ЩОБ ЗБІЛЬШИТИ РОЗПАД

Перфоровані стебла, створені за допомогою 360 CHAINROLL, збільшують площу поверхні для прискорення розпаду, звільняючи більше азоту для вашого врожаю. Також, 360 CHAINROLL залишає розмір стебел таким, що він як і раніше може бути розчичещиним очисниками рядів, та залишається в полі, а не видуваються вітрами. Це велика різниця в порівнянні з “конфетті-ефектом” переробки стебла. Також ці дрібні шматочки не видаляються очисниками ряду і занадто часто потрапляють у жолоб.

КЛЮЧОВІ РИСИ

Щоб встановити подрібнювачі пожнивних решток 360 CHAINROLL не потрібно додаткових адаптерів – вони використовують заводські кріплення.

Комбінація ріжучих канавок і проколюючих зубів створює перфорований залишок у вигляді ланцюга.

360 CHAINROLL розрізає стебла в семидюймових сегментах, ідеально підходить для очисників рядів, які видаляють залишки з траншеї насіння.