Menu Close

360 BULLET

MG_7509_0063-1024x683

ПОВНА РУЙНАЦІЯ КОРІННЯ І ПІДПЛУЖНОЇ ПІДОШВИ

Ви не повірите, але ваш ріппер, ймовірно, залишає 40% нерівномірних надр. Викопайте і ви знайдете грудки нерозбитого  грунту, які можуть перешкодити доступу коріння до вологи і поживних речовин.

360 BULLET – це руйнівник берми. Широкі крила аеродинамічно розташовані у напрямку передньої точки – створюють лінії розломів, які розтягуються по горизонталі і вертикалі. І це робить це без істотно більшої потужності або зносу.

КЛЮЧОВІ РИСИ
Усуньте непорушені берми.

Перелом цілого грунтового профілю.

Подібні вимоги до потужності кінських сил у порівнянні з традиційними пунктами ріппера.

Прецизійний кут крила і висота піднімають грунт без створення ущільнення під крилом.

ПІДВИЩЕННЯ ДОСТУПУ ДО ГРУНТОВИХ РЕСУРСІВ

Точність кута нахилу крила і висота 14″ ширини 360 BULLET піднімає і тріщить грунт по всьому профілю, усуваючи ці берми для збільшення доступу до азоту, фосфору, калію, сірки та води.

Крила переміщують набагато більше грунту і розбивають набагато більше шарів ущільнення. Але вони роблять цю додаткову роботу, не спалюючи значно більшу кількість палива або вимагаючи набагато більше кінських сил. Переважна більшість споживачів використовують той самий трактор і таку ж передачу, як і з традиційними пунктами ріппера.

ВИБРІТЬ СТИЛЬ, ЯКИЙ ПРИКРАШАЄ ВАШІ ПОЛЯ

Ми розробили 360 BULLET, виготовлений з різних матеріалів, щоб дати вам найкраще поєднання зносу та довговічності для ваших умов. Для більшості подрібнювачів CaseIH і Deere ми пропонуємо хромоий ріппер під назвою 360 BULLET HW – з високою зносостійкістю. Це прекрасний вибір для регіонів з обмеженою кількістю гірських порід. 360 BULLET HD + має аналогічні характеристики з високим зносом і більше прощає в регіонах з великою кількістю порід або каменів. Для ріпперів з 1,5-дюймовим хвостовиком, ми пропонуємо 360 BULLET, виготовлених із загартованої сталі та литої головки.

ГОТОВИЙ РИХЛИТИ

Крила розпушувача 360 BULLET   доступні для наступних моделей:

  • Case IH 870, 875, 530 and 730 Ripper Models
  • John Deere 512 and 2730 Ripper Models
  • Landoll 2410 and 2430 Ripper Models
  • Kuhn Krause Dominator Ripper Models
  • DMI 530 and 730 Ripper Models

КЛЮЧОВІ РИСИ

  • Міцна, конструкція витримує будь-який вплив. Крила посилені твердими матеріалами поліпшеної зносостійкості, а кришка носа – виготовлена за допомогою лиття.
  • Аеродинамічний дизайн використовує лише поступово більше потужності та палива в порівнянні з традиційними точками розпушувача – не потрібно змінювати трактори, коли ви змінюєтесь на 360 BULLET.
  • Точний кут нахилу крила і крок, піднімають і тріскають по грунтовий профіль без створення ущільнень під крилом, усуваючи непорушені берми, щоб забезпечити необмежений доступ до поживних речовин.
003A4328_edit_kms