Menu Close

360 BANDIT

1 (3)

НАЙКРАЩЕ РОЗМІЩЕННЯ АЗОТУ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОЇ ЕФЕКТИВНСТІ

360 BANDIT розміщає смуги рідкого азоту в конкретне місце для раннього кореневого перехоплення і поглинання. 360 BANDIT подає азот з обох сторін насіння, на відстані 3 дюйми від насіння. Азот розміщується лише на 3/4-дюйм нижче поверхні ґрунту – ідеально підходить для зменшення випаровування і швидкого руху вниз в кореневу зону.

КЛЮЧОВІ РИСИ
Один прохід. Кілька завдань.

Послідовне розміщення.

Диски для добрив розміщують азот більш дрібним, ніж інші системи закриття.

Проста установка.

Розроблений з урахуванням технічного обслуговування та зносу.

ЕФЕКТИВНІСТЬ ПІДВИЩЕННЯ З ОРГАНІЗОВАНИМ АЗОТОМ

Вводячи азот там, де і коли з’являються рослини кукурудзи, це є ключем до максимальної ефективності. UAN блокується під ґрунтом для усунення випаровування. Волога переміщує смуги азоту в кореневу зону і розбавляє розчин для запобігання опіку кореня.

Розміщення без впливу на глибину або закриття

360 BANDIT кріпиться до блоку рядків, перед замикаючим колесом. За допомогою підпружиненого сошника і неглибокого розміщення, 360 BANDIT не впливає на прижимну силу секції. Плюс, на відміну від систем, встановлених за замикаючими колесами, немає впливу на закриття траншеї над насінням. Компактна конструкція також гарантує, що сошники і система закривання залишаться на рядку в будь-яких кривих.

Необов’язковий ланцюг ущільнення ущільнює азот та допомагає накрити насінний жолоб. Гнучке розгинання усуває ризик попадання ланцюга на колеса.